Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

WOŚP
31. Finał WOŚP 2023 w Bydgoszczy - program

31. Finał WOŚP 2023 w Bydgoszczy - program

  • 2023-01-29
  • Bydgoszcz

Opis

XXXI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2023 - program w Bydgoszczy - online

WOŚP 2023 w Bydgoszczy

Jak zwykle, wszyscy chętni wspierać 31. Finał WOŚP w Bydgoszczy zaproszeni są na Stary Rynek. To tam w południe rozpoczną się koncerty. Imprezę poprowadzą dobrze znani w mieście Michał Moczadło i Jakub Graczykowski.

Jeśli chodzi o tradycyjne "Światełko do Nieba" o godz. 20:00, to miasto rezygnuje z fajerwerków na rzecz konfetti. Organizatorzy proszą, aby bydgoszczanie zabrali ze sobą latarki lub telefony.

Natomiast dzień wcześniej, czyli 28 stycznia, ( w godz. 10:00-18:00) w Centrum Handlowym Rondo przy ul. Kruszwickiej 1 odbędzie tradycyjnie "Wiosłowanie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy".

Cel zbiórki WOŚP 2023

Zakup sprzętu do szybkiej identyfikacji bakterii, którymi zakażenie może doprowadzić do sepsy - oto cel zbliżającego się 31. Finału WOŚP. Po raz pierwszy w historii Orkiestry zakupione urządzenia posłużą nie określonej grupie wiekowej pacjentów, ale wszystkim, którzy tego sprzętu będą potrzebować.

Tradycyjna kwesta na ulicach odbędzie się 29 stycznia, ale już w grudniu cel akcji wspierać będzie można poprzez rozmaite kanały elektroniczne i udział w imprezach zamkniętych organizowanych przez Sztaby.

Finał dla wszystkich - małych i dużych - takie hasło przyświeca 31. Finałowi WOŚP.

-----
Informacja dla sztabów:
Organizujesz imprezę w ramach WOŚP w 2023 roku? Jesteś szefem lub członkiem sztabu i posiadasz informacje na temat programu WOŚP w Bydgoszczy?
Napisz do nas: wosp@dlastudenta.pl
Opublikujemy program wszystkich wydarzeń w ramach 31. Finału Wielkiej Orkiestry w Bydgoszczy.

Gramy z Wami kolejny rok!

Polecamy
Ostatnio dodane
wolontariusze WOŚP 2023
Wolontariusze WOŚP na zdjęciach z 31. Finału! Tak zbierali rekordową sumę [FOTO]

Zobaczcie, jak w tym roku wyglądali wolontariusze WOŚP!

Jerzy Owsiak WOŚP 2023
Podsumowanie 31. Finału WOŚP. Jerzy Owsiak podał zebraną kwotę

Czy kwota zbiórki jest większa niż rok temu?

Popularne
I Ty możesz pomóc
I Ty możesz pomóc

Od momentu pierwszej zbiórki Fundacja przeszła prawdziwą metamorfozę, w związku z czym obecnie każdy z wolontariuszy zbierając pieniądze na rzecz Finału musi to robić zgodnie z obowiązującymi zasadami.

XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008
XVI Finał WOŚP - 13 stycznia 2008

13 stycznia 2008 roku dopisało wszystko; była piękna pogoda, było mnóstwo imprez towarzyszących w całym kraju, była szalona podróż Jurasa czyli Hel, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Warszawa - to całkiem fajna trasa!

Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę
Jurek Owsiak - Ten facet ma głowę

Jurek Owsiak to rodowity gdańszczanin. Z wykształcenia witrażysta i psychoterapeuta. Od wielu lat interesuje się muzyką i organizacją koncertów muzycznych (m.in. Letnia zadyma w środku zimy, Jarocin Festival).