Szukasz informacji o finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy? Wprowadź nazwę miasta i znajdź aktualności, imprezy, koncerty oraz program WOŚP w wybranym mieście.

Aktualności - WOŚP

27. Finał WOŚP w Bydgoszczy - zobacz program imprez

2019-01-04 09:38:42 | Bydgoszcz

Znamy artystów, którzy wystąpią podczas 27. Finału WOŚP w Bydgoszczy, którego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Już 13 stycznia 2019 roku będziemy mieli okazję uczestniczyć nie tylko w koncertach, lecz również innych wydarzeniach przygotowanych przez Miejskie Centrum Kultury czy Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl.

wosp Bydgoszcz

Program koncertów – Torbyd, ul. Toruńska 59

12:00 – Studio Tańca Bailamos

14:00 – So Let’s Chunky

15:00 – Milano

16:00 – Bzyk i Sztajemka

17:00 – Mjut

18:00 – BydziaComBand

19:00 – Oliwer Olson

19:15 – Małach & Rufuz

20:00 – Światełko do nieba

20:10 – Nicola Tymcio

20:20 – Marta Gałuszewska

Program wydarzeń – Miejskie Centrum Kultury, ul. Marcinkowskiego 12-14

10:00, sala kinowo-widowiskowa – „Zatańcz ze mną, mamo, tato”

Zapraszamy na warsztaty taneczne, gdzie dzieci i dorośli wspólnie bawią się, poznając proste układy choreograficzne. Jedną z zalet takiego tańca jest to, że pomaga zdobywać pewność siebie, stymuluje aktywność i zachęca do lepszego, wzajemnego poznania. Zajęcia poprowadzi tancerka i choreograf Dorota Dzięcioł.

11:30, sala kinowo-widowiskowa –  Małe Animocje: The best of O!PLA 2018: Teraz dzieci mają głos, dzieci przedszkolne

Wyjątkowy program prezentujący najnowsze polskie filmy animowane skierowane do przedszkolaków. Wszystkie tytuły brały udział w 6. Ogólnopolskim Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA. Wśród nich znalazły się filmy wyróżnione przez „największe jury na świecie” – młodą ogólnopolską publiczność (ponad 16 tys. młodych jurorów!) z 66 miejscowości.

12:45, sala kinowo-widowiskowa – Teatr Improwizowany wymyWammy: wymyBAJA – spektakl impro dla dzieci

WymyBAJA to spektakl improwizowany i współtworzony przez dzieci. Aktorki gotowe będą ziścić wszystkie plony dziecięcej wyobraźni, wcielić się w postaci wymyślone przez dziecięcą publiczność, odegrać losy bohaterów, które również podyktowane będą przez dzieci. Cała historia będzie więc spontanicznie tworzona przez dzieci i z ich udziałem. WymyBAJA to przede wszystkim praca z wyobraźnią i kreatywnością dziecka. To wyjątkowy spektakl, który dzieci nie tylko obejrzą, ale i wykreują!

15:00, sala kinowo-widowiskowa – pokaz filmu „Na linii wzroku” (sugerowany wiek: 9+)

Na linii wzroku to laureat Niemieckiej Nagrody Filmowej dla najlepszego filmu dla dzieci, a także Nagrody Sieci Kin Lokalnych i Studyjnych podczas 34. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza Ale Kino! w Poznaniu.
Michi ma 11 lat i nigdy nie poznał swojego taty. Wszystko zmienia niewysłany list. Odnaleziony ojciec okaże się zupełnie inny, niż wyobrażał go sobie chłopiec. Tak zaczyna się familijna przygoda…

Wstępem na wszystkie wydarzenia jest datek do Orkiestrowych puszek, na seanse filmowe i spektakl impro bezpłatne wejściówki można odebrać w kasie MCK.

Bezpłatne zwiedzanie – Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria.pl,
ul. Grzymały-Siedleckiego 27

Muzeum Konsol i Gier Wideo Prehistoria zaprasza w godzinach 12:00–17:00 na bezpłatne zwiedzanie! Na zwiedzających czekać będą unikatowe eksponaty. Dodatkowo będzie można zagrać w takie hity jak Super Mario Bros., Chip ‘n’ Dale, Contra, Pac-Man i wiele, wiele innych przebojów sprzed lat! Idealna podróż do przeszłości dla tych starszych jak i najmłodszych!

Program koncertów uczniów Szkoły Muzycznej Yamaha

wosp Bydgoszcz szkoła muzyczna YamahaPK

źródło: wosp.org.pl

fot. materiały WOŚP

Słowa kluczowe: program, koncert, 2019, wydarzenia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.

WOŚP - 2019 - kwota
27. Finał WOŚP - sukces w cieniu tragedii w Gdańsku

Radość podsumowań przerwała tragiczna wiadomość o ataku na Prezydenta Gdańska.

Polecamy
Nowoczesny sprzęt od WOŚPu w Bydgoszczy
Nowoczesny sprzęt od WOŚPu w Bydgoszczy Bydgoszcz

22 grudnia w bydgoskim Szpitalu Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy otworzyła kolejną po Warszawie, Lublinie, Wrocławiu i Kielcach - Pracownię Tomografii Komputerowej!

Aukcje WOŚP
Aukcje WOŚP

XVII Finał wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Tymczasem coraz bardziej gorąco robi się na aukcjach specjalnych WOŚP.

Ostatnio dodane
Sztab WOŚP we Wrocławiu
Zobacz kulisy pracy w sztabie WOŚP we Wrocławiu [WIDEO]

Tak harcerze z Wrocławia liczyli zebrane pieniądze.

wolontariusze WOŚP 2019
Wolontariusze WOŚP 2019 - zobacz najlepsze zdjęcia! [FOTO]

Oto galeria zdjęć osób, które zbierały pieniądze podczas 27. Finału WOŚP.