Spektakle, przedstawienia

Opis spektaklu

Dramat, którego główną inspiracją jest zbiór esejów zmarłego niedawno wybitnego intelektualisty, Tony’ego Judta. To analiza świata po kryzysie gospodarczym i próba odzyskania utraconych pojęć dotyczących wspólnoty i dobra społecznego. Spektakl będzie podróżą laika po świecie zdeterminowanym przez pojęcia ekonomiczne, rynkowe, kategorie opłacalności i zysku. Jest to dowcipna i lekka próba odczarowania tych pojęć i pokazania, że to, jak ma się kraj, zależy w największej mierze od każdego z nas.

Obsada i twórcy spektaklu

Twórcy spektaklu: reżyseria, scenografia. Lista aktorów, pełna obsada, spektaklu Źle ma się kraj (Teatr Polski im. H. Konieczki, Bydgoszcz).

Bilety na spektakl

Aktualnie nie posiadamy informacji o biletach na Źle ma się kraj.

Kiedy i gdzie grają

Nie posiadamy informacji o tym kiedy i gdzie grają w teatrach sepektakl Źle ma się kraj (Teatr Polski im. H. Konieczki, Bydgoszcz).

Zdjęcia ze spektaklu

Aktualnie nie posiadamy zdjęć ze spektaklu Źle ma się kraj (Teatr Polski im. H. Konieczki, Bydgoszcz).

Recenzje, wiadomości

Aktualnie nie posiadamy recenzji oraz wiadomości związanych ze spektaklem Źle ma się kraj (Teatr Polski im. H. Konieczki, Bydgoszcz).

Komentarze i opinie

Komentarze, oceny i opinie użytkowników do spektaklu Źle ma się kraj (Teatr Polski im. H. Konieczki, Bydgoszcz).
Ostatnio czytane
Konkurs teatralny – ostatni dzwonek!
Konkurs teatralny – ostatni dzwonek!

Dolina Kreatywna zaprasza młodzież w wieku 14-25 lat do udziału w kolejnych konkursach. Aktualnie trwa konkurs teatralny...

Dramatopisarze poszukiwani
Dramatopisarze poszukiwani

Z inicjatywy Wrocławskiego Teatru Współczesnego powstał Komitet Dramatu, dzięki któremu początkujący dramatopisarze będą mieli szansę zaistnieć w świecie teatru.

Kupony i kody rabatowe
Popularne
Zmarł Dariusz Siatkowski
Zmarł Dariusz Siatkowski

11 października, w wieku 48 lat, zmarł znany polski aktor, Dariusz Siatkowski. Przyczyna śmierci nie jest znana, jak poinformował Teatr im. Jaracza w Łodzi, gdzie przez ostanie lata pracował aktor, śmierć nastąpiła nagle w jednym z hoteli poza Łodzią.

Casting do "High School Musical"!
Casting do "High School Musical"!

Gliwicki Teatr Muzyczny organizuje Casting do przedstawienia "High School Musical"!

O nich się mówi