Wygrana Delecty

2010-10-25

Po bardzo długim i nierównym meczu gracze Tytan AZS Częstochowa musieli uznać wyższość gości z Bydgoszczy po pięciosetowym pojedynku przegrywając 2:3.

Pierwsza partia należała zdecydowanie do gospodarzy. Podopieczni Waldemara Wspaniałego mieli spore problemy z przyjęciem, Częstochowianie zdobyli siedem punktów z rzędu i tym samym wygrali pierwszy set 25:19.

Drugi set mimo początkowego prowadzenia częstochowian została wygrana przez zespół Delecty 25:23. W secie trzecim siatkarze Delecty od początku kontrolowali sytuację, wygrywając 18:25. Czwarty set okazał się najbardziej emocjonujący. Walka toczyła się punkt za punkt do stanu 18:18. Ostatecznie to Częstochowianie mogli zapisać go na swoją korzyść 25:19. Set piąty Bydgoszczanie spokojnie wygrywali już Bydgoszczanie 15:10.

Najlepszym zawodnikiem spotkania wybrano Dawida Konarskiego

TYTAN AZS CZĘSTOCHOWA - DELECTA BYDGOSZCZ 2:3 (25:19, 23:25, 18:25, 25:19, 10:15)