BRANŻE
ID:243022

ciekawa praca

Firma: idolek.pl

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Data publikacji: 2018-10-08

Branża: Inne

Rodzaj: Praca dodatkowa

Wynagrodzenie: 70 PLN brutto na godzinę

Opis firmy:

Zajmujemy się opieką nad akwariami. Opiekujemy się akwariami o łącznej objętości 180 tyś litrów wody słodkiej i 15 tyś wody morskiej.

Opis stanowiska:

Praca 1 dzień w tygodniu od 8 rano, ilość godzin i dzień pracy w tygodniu do uzgodnienia i może ulegać zmianie lub jak potrzebujesz się uczyć możesz jakiś czas się nie pojawić nadrobisz potem.

Praca polega na pomocy przy utrzymaniu akwarii. Praca w bardzo fajnym małym zespole

Oczekujemy:

  • zaangażowania,
  • chęci do pracy,
  • fajnie gdybyś posiadał jakiekolwiek uprawnienia do nurkowania i chociaż minimalne zdolności techniczne ;).

Oferujemy:

  • satysfakcję z pracy w zgranym małym zespole.
  • płaca od 15 do 70 zł na rękę w zależności od wykonywanych czynności o Twoich kwalifikacji.