BRANŻE
ID:257369

Zatrudnimy kierowcę taxi Bolt

Firma: Klient portalu dlaStudenta.pl

Stanowisko: Kierowca

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Data publikacji: 2021-06-11

Branża: Transport / Spedycja

Rodzaj: Praca stała

Opis firmy:

Jesteśmy małą firmą, która postanowiła się rozwijać i uruchamiamy kolejne auta. Sami jeździmy taxi, od tego się zaczęło:)  Więc wszystko co oferujemy i mówimy sami przetestowaliśmy na sobie:)
Działamy legalnie, posiadamy licencje i niezbędne inne dokumenty. Wszystko organizujemy i obsługujemy sami.

Opis stanowiska:

Zatrudnimy kierowców taxi pracujących z aplikacją BOLT.
Obszar działania Miasto Bydgoszcz.
Godziny pracy są do ustalenia w zależności od aktualnej obsady aut.
Forma zatrudnienia: umowa zlecenie.
Wynagrodzenie prowizyjne, zależne od utargu wypracowanego przez kierowcę.

Oczekujemy:

Do podjęcia tej pracy niezbędne jest posiadanie:
1. aktualnych badań lekarski medycyny pracy (o braku przeciwskazań do wykonywania pracy kierowcy taxi),
2. psychotesty (dla kierowcy pracującego zawodowo - kierowca taxi),
3. zaświadczenie o niekaralności, także z kraju pochodzenia w przypadku cudzoziemców.
Dokumenty nie są trudne do pozyskania. W razie konieczności pomożemy z nimi, sami sobie też wszystko załatwialiśmy:)