BRANŻE
ID:246295

Kierownik biura handlowego (m/k)

Numer referencyjny: a0t5800000ZtixQAAR

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za rozwój biznesowy i personalny biura,
  • zarządzanie i organizacja pracy biura,
  • realizacja celów sprzedażowych,
  • podejmowanie działań w zakresie nawiązania i utrzymania kontaktów z klientami,
  • pomoc i wdrożenie do pracy nowo zatrudnionych,
  • monitoring spływu zamówień i należności,
  • raportowanie do zarządu,
  • nadzór nad prawidłowym przepływem informacji,
  • budowanie trwałych relacji z pracownikami w ramach grupy.
Wymagania:
  • doświadczenie i znajomość branży elektrotechnicznej,
  • osoba z potencjałem managerskim, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze klienta,
  • zorientowanie na cel,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • umiejętności analityczne,
  • zdolność radzenia sobie ze stresem,
  • umiejętność motywacji i szkolenia zespołu,
  • min. wykształcenie średnie,
  • obsługa pakietu MS Office.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie zasadnicze,
  • premie za wyniki sprzedażowe,
  • narzędzia niezbędne do pracy,
  • uczestnictwo w rozwoju biznesowym firmy,
  • dużą swobodę działania,
  • miejsce pracy: Bydgoszcz.

Obowiązki:
- odpowiedzialność za rozwój biznesowy i personalny biura,
- zarządzanie i organizacja pracy biura,
- realizacja celów sprzedażowych,
- podejmowanie działań w zakresie nawiązania i utrzymania kontaktów z klientami,
- pomoc i wdrożenie do pracy nowo zatrudnionych,
- monitoring spływu zamówień i należności,
- raportowanie do zarządu,
- nadzór nad prawidłowym przepływem informacji,
- budowanie trwałych relacji z pracownikami w ramach grupy.

Wymagania:
- doświadczenie i znajomość branży elektrotechnicznej,
- osoba z potencjałem managerskim, mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
- doświadczenie w sprzedaży B2B i obsłudze klienta,
- zorientowanie na cel,
- determinacja i konsekwencja w działaniu,
- umiejętności analityczne,
- zdolność radzenia sobie ze stresem,
- umiejętność motywacji i szkolenia zespołu,
- min. wykształcenie średnie,
- obsługa pakietu MS Office.

Oferujemy:
- wynagrodzenie zasadnicze,
- premie za wyniki sprzedażowe,
- narzędzia niezbędne do pracy,
- uczestnictwo w rozwoju biznesowym firmy,
- dużą swobodę działania,
- miejsce pracy: Bydgoszcz.