BRANŻE
ID:254850

Doradca ds. Sadownictwa (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000sNpxNQAS

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz, Polska

Obowiązki:
  • specjalistyczne doradztwo w gospodarstwach z zakresu uprawy, nawożenia i biostymulacji,
  • aktywne prowadzenie działań handlowych celem pozyskania nowych klientów,
  • rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami,
  • doradztwo w zakresie doboru produktów, prowadzenie szkoleń dla odbiorców,
  • przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy, negocjacje, reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań.
Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie na stanowisku związanym z doradztwem rolnym (sektor sadownictwa oraz warzywnictwa preferowany),
  • specjalistyczna wiedza z zakresu agronomii i rolnictwa - warunek konieczny,
  • wykształcenie rolnicze - mile widziane z zakresu rolnictwa lub agronomii,
  • dobra wiedza z zakresu uprawy i nawożenia (najlepiej poparta praktycznym doświadczeniem w produkcji roślinnej),
  • motywacja do dalszego rozwoju w branży produkcji rolnej,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
  • sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.
Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - agronomów z branży,
  • współpracę w oparciu o własną działalność na stabilnych warunkach współpracy (firma pokrywa koszty ZUS),
  • możliwość długofalowej współpracy oraz przestrzeń do rozwoju działań przedsiębiorczych,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
  • kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy między innymi: telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych.
Poszukujemy doradców w całej Polsce - zgłoś się już dziś do nas i daj znać, w jakim miejscu Polski chciałbyś pracować.

Osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji: Anna Donaj, tel. +48 605 125 794.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Obowiązki:specjalistyczne doradztwo w gospodarstwach z zakresu uprawy, nawożenia i biostymulacji,
aktywne prowadzenie działań handlowych celem pozyskania nowych klientów,
rozwijanie współpracy z aktualnymi klientami,
doradztwo w zakresie doboru produktów, prowadzenie szkoleń dla odbiorców,
przygotowanie ofert handlowych dotyczących współpracy, negocjacje, reprezentowanie firmy podczas targów branżowych i spotkań.

Wymagania:min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie na stanowisku związanym z doradztwem rolnym (sektor sadownictwa oraz warzywnictwa preferowany),
specjalistyczna wiedza z zakresu agronomii i rolnictwa - warunek konieczny,
wykształcenie rolnicze - mile widziane z zakresu rolnictwa lub agronomii,
dobra wiedza z zakresu uprawy i nawożenia (najlepiej poparta praktycznym doświadczeniem w produkcji roślinnej),
motywacja do dalszego rozwoju w branży produkcji rolnej,
czynne prawo jazdy kat. B,
chęć do uczestnictwa w szkoleniach branżowych i produktowych w celu stałego podnoszenia swojej wiedzy i umiejętności,
sumienność, zaangażowanie w powierzone zadania, terminowość, komunikatywność.

Oferujemy:pracę w miłej atmosferze w gronie specjalistów - agronomów z branży,
współpracę w oparciu o własną działalność na stabilnych warunkach współpracy (firma pokrywa koszty ZUS),
możliwość długofalowej współpracy oraz przestrzeń do rozwoju działań przedsiębiorczych,
wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy wspierający aktywność sprzedażową,
kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy, wsparcie kolegów w realizacji codziennych zadań oraz niezbędne narzędzia pracy między innymi: telefon, komputer oraz samochód służbowy, który będzie mógł być wykorzystywany do celów prywatnych.