BRANŻE
ID:256653

Automatyk w dziale utrzymania ruchu (m/k)

Numer referencyjny: a0t4H00000tF0yUQAS

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Data publikacji: 2021-04-30

Branża: Produkcja / Przemysł

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zadania:
  • zapewnienie ciągłości produkcji poprzez wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów wykonawczych automatyki,
  • administracja systemów sterowania opartych na PLC Siemens,
  • naprawy, konserwacja, kalibracja i sprawdzenia aparatury kontrolno-pomiarowej, układów pneumatyki i hydrauliki i układów technologicznych (pompy, mieszalniki, zawory),
  • wykonywanie pomiarów technikami takimi jak np. termografia, endoskopia,
  • naprawa i konserwacja układów automatyki oraz systemów sterowania,
  • udział przy wdrażaniu programu WCM,
  • usuwanie awarii, wprowadzanie korekt ruchu w systemach zrobotyzowanych,
  • usuwanie awarii, konfiguracja systemów napędowych asynchronicznych i servo,
  • wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacyjnych,
  • dbałość o porządek w warsztacie elektrycznym i automatyki.
Od Kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia - na poziomie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym lub automatycznym,
  • doświadczenia zawodowego - przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych,
  • praktycznych umiejętności czytania schematów elektrycznych,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (po okresie adaptacji),
  • umiejętności odnajdywania i usuwania awarii sieci elektrycznej, posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,
  • znajomości diagnostyki systemów sterowania opartych o sterowniki PLC oraz diagnostyki systemów zrobotyzowanych,
  • uprawnień - energetycznych grupa 1, 2, 3.
Nasz Klient oferuje:
  • zatrudnienie w dobrze zorganizowanym dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
  • umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie kwartalne (zadaniowa, motywacyjna) i roczną,
  • dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,
  • bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, sklepik zakładowy, bony Sodexo i paczki świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowana karta Multisport, program wsparcia pracowników (między innymi pomoc prawna, finansowa, psychologiczna).
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Zadania:zapewnienie ciągłości produkcji poprzez wykonywanie napraw, konserwacji i przeglądów aparatury kontrolno-pomiarowej i elementów wykonawczych automatyki,
administracja systemów sterowania opartych na PLC Siemens,
naprawy, konserwacja, kalibracja i sprawdzenia aparatury kontrolno-pomiarowej, układów pneumatyki i hydrauliki i układów technologicznych (pompy, mieszalniki, zawory),
wykonywanie pomiarów technikami takimi jak np. termografia, endoskopia,
naprawa i konserwacja układów automatyki oraz systemów sterowania,
udział przy wdrażaniu programu WCM,
usuwanie awarii, wprowadzanie korekt ruchu w systemach zrobotyzowanych,
usuwanie awarii, konfiguracja systemów napędowych asynchronicznych i servo,
wykonywanie przeglądów okresowych i konserwacyjnych,
dbałość o porządek w warsztacie elektrycznym i automatyki.

Od Kandydatów oczekujemy:wykształcenia - na poziomie min. średnie techniczne o profilu elektronicznym lub automatycznym,
doświadczenia zawodowego - przy urządzeniach i instalacjach elektrycznych,
praktycznych umiejętności czytania schematów elektrycznych,
gotowości do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym (po okresie adaptacji),
umiejętności odnajdywania i usuwania awarii sieci elektrycznej, posługiwanie się przyrządami pomiarowymi,
znajomości diagnostyki systemów sterowania opartych o sterowniki PLC oraz diagnostyki systemów zrobotyzowanych,
uprawnień - energetycznych grupa 1, 2, 3.

Nasz Klient oferuje:zatrudnienie w dobrze zorganizowanym dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,
umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premie kwartalne (zadaniowa, motywacyjna) i roczną,
dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym,
bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci, sklepik zakładowy, bony Sodexo i paczki świąteczne, Pracowniczy Program Emerytalny, dofinansowana karta Multisport, program wsparcia pracowników (między innymi pomoc prawna, finansowa, psychologiczna).