Koncert
TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE

TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE

  • 2019-03-14, , godzina 19:00
  • od 59 zł
  • Hala Łuczniczka w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Opis

Tribute to Justin Timberlake w Bydgoszczy! Największe w Polsce muzyczne show z piosenkami Justina Timberlake'a zagości w Bydgoszczy 14 marca 2019 roku w Artego Arena! 14 muzyków na scenie, niezwykłe aranżacje, największe hity JUSTINA TIMBELAKE'a i... niesamowita energetyczna zabawa. To wydarzenie na którym nie może zabraknąć fanów muzyki tego wykonawcy!

Ten projekt to energetyczna bomba, która porywa do zabawy . Podczas koncertu usłyszycie największe przeboje Justina Timberake'a takie jak "Take Back the Night" , "Love Never Felt So Good", "Seńorita", "Can't Stop The Feeling" czy "My Love", "Say Something" i jeszcze więcej!

Wydarzenie tworzy czternastu wspaniałych muzyków, którzy na co dzień realizują się w przeróżnych stylach muzycznych. Pochodzący z różnych zakątków Polski członkowie "Tribute to Justin Timberlake" poznali się w Gdańsku. Świetnie rozumieją się na scenie oraz poza nią. Na froncie stoi aż czterech wokalistów: Aga Brenzak, Łukasz Reks, Marcin ,,molend" Molendowski i Dorota Theisebach. Trzon zespołu tworzy niezwykła sekcja rytmiczna: Mikołaj Basiukiewicz i Dominik Kisiel dbają o klawisze, Mateusz Jaremko jest mistrzem gitar, Tomasz Sadecki pilnuje mocnego basu, Nikodem Wojtkiewicz ubarwia każdą piosenkę w niezastąpione perkusjonalia i pady, natomiast Mikołaj Stańko trzyma całość za pomocą dwóch pałek i wielkiego zestawu bębnów. Aby całość brzmiała jeszcze lepiej nie możemy zapomnieć o sekcji dętej! W jej skład wchodzą: Adam Skorczewski (trąbka), Radosław Kulesza (trąbka), Jakub Klemensiewicz (puzon) i Artur Ostrowski (puzon, tuba)

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "TRIBUTE TO JUSTIN TIMBERLAKE"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Bydgoszcz, koncerty Bydgoszcz na dziś, koncerty Bydgoszcz jutro, koncerty Bydgoszcz w tym tygodniu, koncerty Bydgoszcz na weekend.
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Earthgang
Nowe gwiazdy na Hip Hop Kemp 2019

Siedem gorących nazw. Sprawdźcie, kto dołączył do line-upu festiwalu!

Women's Voices 2019
Przed nami koncerty 2. edycji "Women's Voices. Kobiety ratują planetę"

Udział biorą Kayah, Edyta Bartosiewicz, Julia Pietrucha, Mela Koteluk, Paulina Przybysz oraz Brodka.