Koncert
Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

  • 2019-02-17, , godzina 19:00
  • 85 zł
  • Filharmonia Pomorska im. I. J. Paderewskiego, Bydgoszcz

Bilety

Wystąpią

Opis

Zapraszamy na jubileuszowe koncerty Krzysztofa Krawczyka! Krzysztof Krawczyk bilety na jubileuszowe koncerty już w sprzedaży! Z okazji 55-lecia działalności artystycznej znakomity wokalista, ulubieniec wielu milionów Polaków wystąpi na kilku koncertach w Polsce.

Na koncertach Krzysztofa Krawczyka usłyszymy znane i lubiane przeboje z całego okresu kariery artysty, m.in. "Rysunek na szkle", "Byle było tak", "Chciałem być", "Bo jesteś ty", "Jak minął dzień", "Mój przyjacielu". Nie zabraknie również premierowych utworów z najnowszej płyty jubileuszowej "Pół wieku człowieku", która została wydana w 2014 roku.

Krzysztof Krawczyk to legendarny wokalista, gitarzysta, kompozytor. Śpiewu uczył się w Średniej Szkole Muzycznej w Łodzi. Krawczyk debiutował w 1963 roku w zespole Trubadurzy, z którym w różnych składach personalnych pracował do 1976 roku. W 1973 roku Krzysztof Krawczyk rozpoczął karierę solową, którą zapoczątkowała płyta "Byłaś mi nadzieją". Wokalista z powodzeniem występował na wielu festiwalach w Polsce i za granicą. W roku 2000 artysta miał okazję wystąpić przed papieżem podczas Pielgrzymki Narodowej na Placu Świętego Piotra. W 2013 i 2014 Krzysztof Krawczyk świętował 50-lecie swojej kariery artystycznej, którą rozpoczął w czerwcu 1963. Z tej racji ,,K&K Studio (Kosmala & Kniat)" opublikowało w częściach Antologię Krzysztofa Krawczyka. Dyskografię artysty zamykają dwa albumy: wydany w 2014 "Pół wieku człowieku" oraz rok później "Tańcz mnie po miłości kres. Piosenki Leonarda Cohena".

Z Krzysztofem Krawczykiem współpracowali najpopularniejsi artyści, m.in. Goran Bregović 9z którym nagrał płytę w 2001 roku "Daj mi drugie życie"), Muniek Staszczyk, Edyta Bartosiewicz, Jan Borysewicz którzy gościnnie wystąpili na płycie "To co w życiu ważne". Większość albumów artysty pokryła się złotem lub platyną.

Krzysztof Krawczyk Warszawa: bilet wstępu na koncert nie gwarantuje miejsca siedzącego!

Krzysztof Krawczyk koncerty - bilety na jubileuszową trasę już dostępne! Krzysztof Krawczyk Jubileusz 55 lat!

Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Natalia Nykiel - Łuny
Teledysk "Łuny" Natalii Nykiel z nagrodą na amerykańskim festiwalu

Klip zawojował Queen Palm International Film Festival!

Dwa Ognie
Fisz Emade Tworzywo zapowiadają płytę "Radar" [WIDEO]

Można już zobaczyć klip do utworu "Dwa Ognie".