Koncert
Kolędowanie z Enejem

Kolędowanie z Enejem

  • 2023-01-08, , godzina 19:00
  • 100 zł (Kolędowanie z Enejem)
  • Filharmonia Pomorska w Bydgoszczy im. I. J. Paderewskiego, Bydgoszcz

Opis

Kolędowanie z Enejem w Bydgoszczy! Zapraszamy na wyjątkowy koncert już 8.01.2023 do Filharmonii Pomorskiej. Usłyszymy zespół Enej podczas wyjątkowych zimowych koncertów. Grupa zaprezentuje unikalne aranżacje polskich i ukraińskich kolęd i pastorałek. Kolędowanie z Enejem bilety już dostępne.

Kolędowanie z Enejem

Zbiór tradycyjnych utworów w językach polskim i ukraińskim został wydany przez zespół Enej pod nazwą "Kolędy pod wspólnym niebem". To płyta, która wyjątkowo wyraziście ukazuje charakter zn

Więcej

Spodobało Ci się wydarzenie "Kolędowanie z Enejem"? Szukasz innych wydarzeń z tego samego typu, gatunku? Zobacz: koncerty Bydgoszcz, koncerty Bydgoszcz na dziś, koncerty Bydgoszcz jutro, koncerty Bydgoszcz w tym tygodniu, koncerty Bydgoszcz na weekend.
Polecamy
Premiery muzyczne
Zapowiedzi muzyczne
Ostatnio dodane
Tarja prezentuje nowy album "Best Of: Living The Dream"[AUDIO]

To pierwszy album album "Best of" w historii artystki.

Popularne
U2 w Polsce!
U2 w Polsce!

W 2009 roku rusza trasa koncertowa promująca najnowszy album grupy. Chorzów znalazł się na liście dziesięciu europejskich miast, w których zespół na żywo zaprezentuje nowe utwory.

Peja "Na serio"
Peja "Na serio"

Peja ujawnił szczegóły swojego najnowszego albumu, który ukaże się w sklepach 17 września. Na albumie "Na serio" znajdzie się 19 utworów.

Hity na Czasie 2008
Hity na Czasie 2008

Na sklepowe półki trafiła składanka "Hity na Czasie 2008" czyli zapowiedź tego co czeka na fanów eskowych hitów w ramach letniej trasy!