Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Koniec Świata

Kiedy2011-11-25 godzina 21:00
Za ile15 / 20 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Koniec Świata

Koniec Świata to rock&rollowo-folkowa wizytówka Śląska. Od 2000 roku zagrali ponad 700 koncertów w Polsce, a także Niemczech, Czechach, Słowacji i Ukrainie, w tym kilka wspólnych tras m.in z zespołami Akurat, Happysad i Farben Lehre. Byli na największych festiwalach: Przystanek Woodstock, Jarocin, Seven Festival. Na pięciu albumach wydanych przez Koniec Świata, znajdziemy energetyczne utwory o miłości, rewolucji i życiu w metropolii, zawieszonej gdzieś poza czasem i szerokością geograficzną.
Koniec Świata na swoich płytach umiejętnie łączy trudne tematy utworów ze zwiewnymi, wpadającymi w ucho melodiami, lecz dopiero koncerty pozwalają w pełni przekonać się o ich sile. Świetny kontakt z publicznością, śpiewającą z zespołem refreny, a nawet całe utwory. Energia i profesjonalizm na scenie. To wszystko stawia Koniec Świata w gronie pretendentów do miana „głosu pokolenia ” dzisiejszych nastolatków i dwudziestoparolatków.
Poza wydawaniem płyt i intensywnym koncertowaniem muzycy znajdują czas także na inne zajęcia: W 2007 roku Jacek Stęszewski i Jacek Czepułkowski skomponowali muzykę do filmu „Raj za Daleko” w reżyserii Radosława Markiewicza, a obraz ten został uznany za najlepszy film polski na Festiwalu Era Nowe Horyzonty we Wrocławiu.
Koniec Świata aktualnie promuje swoje szóste wydawnictwo – podwójną składankę największych przebojów wydaną na 10 jubileusz powstania zespołu. Kompilacja dostępna jest pod dwoma tytułami: “X lat zespołu” oraz “X lat wydawcy”, a płyty różnią się zawartym na nich wyborem utworów. Jak sama nazwa wskazuje kluczem tego wyboru były odmienne gusta wydawcy i muzyków, przez co Koniec Świata po raz pierwszy w Polsce wydał dwie niezależne płyty typu “The best of” jednocześnie.
Koniec Świata tworzą:
* Jacek Stęszewski – śpiew, gitara
* Jacek Czepułkowski – gitara, śpiew
* Szymon Cirbus – trąbka, śpiew, klawisz
* Marek Mrzyczek – bas
* Michał Leks – perkusjaChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama