Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Letnie Pranie Mózgu w. WHAAAT?!

Kiedy2011-08-19 godzina 21:00
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Letnie Pranie Mózgu w. WHAAAT?!

 

VLoDAR - [WHAAAT?! - Koszalin]
Fan większości odmian muzyki elektronicznej (i nie tylko). Oczywiście od najmłodszych lat zainteresowany muzyką. Kiedy usłyszał Prodigy oraz Chemical Brothers, od razu zakochał się w elektronice. Za dekami od trzech lat. Początkowo grał techno, od niedawna obraca się w szeroko rozumianym drumm and bassie, zahaczając od czasu do czasu o soczysty dubstep. W swoich setach próbuje przekazać energię, która królowała w muzyce z czasów, w których on się w niej dopiero zakochiwał.

SCHRANZWHORE - [WHAAAT?! - Grudziądz]
Weteran sceny Hard Techno - DJ - Promotor - Organizator dziesiątek imprez z muzyką alternatywną w Grudziądzu i nie tylko ... Grywał w większosci klubów jak Polska długa i szeroka :) Wystąpił też na kilku imprezach poza granicami kraju Od niedawna związany ze sceną dnb Krystian lubi dobrą książkę teatr długie romantyczne spacery i ma także niezłe pierdolnięcie Jedyna osoba w regionie która potrafi pić spirytus sitem z wanny ....

KOKOZ [WHAAAT?!/Gherkin Vision - Grudziądz] - Wizualizacje
Z muzyką związany od zawsze. Początkowo łączony był z grudziądzkim światkiem hiphopowym, jednak na przełomie lat jego styl dojrzewał i ewoluował. Dziś aktywnie działa na grudziądzkiej i nie tylko scenie dnb. Razem z ekipą WHAAAT?! promują połamane bity na lokalnym podwórku.

Digital artem zainteresował się pod koniec pierwszej dekady XXI wieku, kiedy zaczął tworzyć swoje pierwsze projekty. Jednak statyczne obrazy już mu nie wystarczały - rozpoczął przygodę z VJingiem. Choć w tej dziedzinie stawia dopiero swoje pierwsze kroki, szerokie spectrum jego materiału pozwala nacieszyć oko podczas niejednej biby.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama