Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Letnie Pranie Mózgu w. Mic Nix

Kiedy2011-07-08 godzina 22:00
Za ile5 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Letnie Pranie Mózgu w. Mic Nix

 

Dj i instrumentalista. Promotor i producent wydarzeń oraz muzyki. Współzałożyciel i basista formacji Popo, z którą od 2006 roku odwiedził wszystkie najważniejsze kluby alternatywne w całej Polsce i festiwale w Niemczech, takie jak transNATURALE, czy La Pampa Festival, prezentując wyjątkową energię połączenia instrumentów akustycznych i elektronicznych. W 2008 roku nominowany - wraz z zespołem - do nagrody "Następna duża rzecz" magazynu PULP. Współtwórca długogrającego krążka "Go upstream" i współautor singli, grywanych przez największe stacje radiowe takie jak Roxy, Trójka, czy Euro.

Promotor i booker alternatywnych imprez tanecznych sopockiego Sfinks700, Soho i innych. Jego Dj sety były grane na falach stacji m.in. Radio Gdańsk, Radio SAR, czy Radio PiK. Muzyka, którą prezentuje M. Czajkowski to połączenie klasyków gatunku z pompującymi, energetycznymi break down'ami nawiązującymi do odmiany piano house. Charakterystyczna selekcja muzyki tanecznej osadzona w rozwijającym napięcie secie zadowoli nawet przypadkowych bywalców przestrzeni klubowych. M. Nix swobodnie obraca się w stylistyce techno/dub/banger/deep & vocal house. Miłośnik edit'ów, łączenia harmoni i stylu stojącego na wysokim poziomie.

"Biorąc pod uwagę okoliczności i miejsce wydarzenia - w końcu bydgoski Mózg to klub, w którym spędziłem równie sporo czasu na deskach parkietu, co pod nimi, w studio, w sali prób - zaprezentuję wcześniej przygotowany set - dół house będzie łączył się z angielską górą, wtapiając się w klimat festiwalu, przedstawi taneczne spotkanie muzyki house i szeroko pojętej muzyki dubstep. Wierzę, że będzie efektownie i efektywnie. Jeszcze nie wiem, czy zabiorę płyty, czy może kontrolery midi i klawisze, niemniej wiem, że nie może Was zabraknąć w klubie, w ten piątek. W końcu to inauguracja, początek tanecznego lata."

M. N. dzilił scenę m. in. z Pariah, Grand Island, Tigercity, Viadrina, Novika, Supra1, Kamp!, Siva, L. Stadt, Krzysztof Winter, Kumka Olik, Superxiu, Frankmusic, Out of Tune, Bartosz Filipowicz, Fancy Dux, Zerova, Hatifnats, 3moonboys, Hatti Vatti, Belzebass, Jick Magger, Slum Dunk, Hungry Hungry Models, Konrad Kuchenmeister, Jacques S., The Season Standard, Hellsbrothers, Sympatique i wielu innych...Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama