Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

happysad, Naiv, Muzyka, Końca Lata

Kiedy2006-10-18 godzina 19.00
Za ile15/20
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
happysad, Naiv, Muzyka, Końca Lata

Muzyka Końca Lata to młoda formacja z Mińska Mazowieckiego, która jest w trakcie wydawania swojego debiutanckiego krążka: „Jedno wesele, dwa pogrzeby". Ich muzykę można łatwo określić właśnie poprzez nazwę zespołu.

Grupa NAIV zwyciężyła w pierwszej edycji Bislisty BIS Polskiego Radia. W tym roku zaliczyli także udany występ na Hunter Fest 3. Jako swoje inspiracje muzyczne podają: Armię, 2Tm2,3 oraz Kult.

Natomiast pochodzącej ze Skarżyska - Kamiennej grupy happysad nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Mająca w swoim dorobku dwie płyty czwórka, licznie gromadzi publiczność bez względu na to, czy są to koncerty klubowe, czy wielkie festiwale. Podczas wiosennej „trasy 2006" wraz z zespołem Hurt w kilku miastach zabrakło biletów. W tym roku „zaliczyli" także udany występ na Hunter Fest 3 oraz na „własnym" festiwalu - SKARfest 2006.

Dodatkową gwarancją dobrej zabawy mają być słowa Łukasza Ceglińskiego (gitarzysty happysad) o składzie zespołów na "Nostress Tour 2006": "My z chłopakami znamy się dobrze, lubimy i co najważniejsze słuchamy swoich muzycznych dokonań na odzień co dzień. Ta trasa muzycznie będzie z jednej strony bardzo spójna - bo w każdym przypadku to muzyka gitarowa, żywiołowa, a z drugiej strony zróżnicowana, bo każdy z nas trochę inaczej do tych instrumentów podchodzi, inaczej rozumie melodie, o czym innym śpiewa".

 Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama