Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

p.m. 13 Friday pawlicki/ maćkowiak

Kiedy2010-10-08 godzina 21:00
Za ile5 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
p.m. 13 Friday pawlicki/ maćkowiak

 

Zupełnie przypadkowy set, zupełnie dwóch róźnych osób, z dwóch zupełnie róźnych światów muzycznych. Jak się później okazało te różnice były tylko pozorne. Muzyka okazała się dla nas na tyle ważna, że wszystko to co nas wcześniej dzieliło przestało nagle istnieć. Podczas wspólnego grania powstała muzyka, która obu nas zaskoczyła. Choć niezupełnie improwizowana to z pewnością eksperymentalna. Troche noisowa choć głównie liryczna. …Dająca nam dużo radości, głównie z powodu moźliwości penetrowania zupełnie nowych dla nas rejonów muzycznych.

Tomasz Pawlicki – flet, kompozycja, elektronika, instr. klawiszowe – edukację muzyczną rozpoczął w Liceum Muzycznym im. H. Wieniawskiego w Łodzi, w klasie fletu. Kontynuował dalej studia w tym samym kierunku w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Flecista Opery Nova w Bydgoszcz, współpracujący także z zespołami …kameralnymi i okerkistrami symfonicznymi i operowymi w kraju i za granicą. Rownorzędnie prowadzi również działalność na polu muzyki eksperymentalnej, poszukuje nowych zjawisk w estetyce współczesnej muzyki awangardowej. Związany ze słynnym bydgoskim Klubem „Mózg” praktycznie od początku jego działalności. Członek formacji: Maestro Trytony, Ecstasy Project oraz wielu innych tworzonych na potrzeby pojedynczych koncertów.

Artur Maćkowiak – gitara, elektronika, obiekty różne.
Muzyk, animator kultury. Działa na polskim rynku muzycznym od ponad 10 lat. Muzyk zespołów SOMETHING LIKE ELVIS i POTTY UMBRELLA. Wraz z Grzegorzem Pleszyńskim zajmuje się akcjami performance i sztukami wizualnymi. Od 1996 r. ich wspólne działania miały miejsce głównie w Bydgoszczy ale też w Warszawie, Poznaniu oraz Łodzi. Od roku 2004 jest również współodpowiedzialny za dzialalność artystyczna w klubie MÓZG, w Bydgoszczy.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama