Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Letnie Pranie Mózgu

Kiedy2010-08-27 godzina 22:00
Za ile8 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Letnie Pranie Mózgu

 

The Lordz – dubstepowy duet producentów AUER oraz FIO, wspomagany na koncertach przez beatboxera/emcee TIKTAKa.

Ekipa wystartowała mocnym akcentem w 2009 r. na albumie „Dub Out of Poland” wydanej przez legendę poslkiego dubu – Makena z Joint Venture Sound System. Charakterstyczne brzmienie Lordzów łączy najlepsze cechy gatunków: dubstep, jump-up, a nawet ragga I jungle. Koncerty The Lordz to potężna dawka energii, połamanego bitu I wibrującego basu, w połączeniu z reggae’owymi cytatami. W tej chwili w polsce „The Lordz” jest jedyną ekipą dubstepową grającą Live-act. Selekcja jest w 100% procentach miksowana na żywo, wzbogacona efektami, a publiczność do piekielnych temperatur rozkręca TikTak, który  rymuje po polsku I angielsku, często używając elementów beatboxowych, np. skreczy I syren.

Auer – na codzień realizator dźwięku na planach telewizyjnych I reklamowych oraz autor wielu jingli radiowo-telewizyjnych. Zajmuje się muzyką odkąd pamięta. Fanatyk podziałów perkusyjnych I ciężkich basów. Miłośnik oryginalnych dźwięków I trzasków. Zaczynał od produkcji hip hopu (dobrze znany na rodzimej białostockiej scenie), później zafascynował się dubem I dubstepem, która gra I propaguje na codzień.

Fio – zawodowy realizator dźwięku pochodzący z Cieszyna. Pierwsze próby samodzielnej produkcji muzycznej zaczął 8 lat temu. Jest autorem większości podkładów na debiutanckiej płycie cieszyńskiego podziemnego projektu C4 Squad. Zmixował I zmasterował pierwszy nielegalny materiał bródnowskiego rapera Esemgie oraz udzielił się producencko w utworze z warszawskimi raperami Emazetem I Proceente.. Dubstepem zajmuje się od blisko 3 lat I w raz z Auerem zapoczątkował dubstepowy projekt The Lordz.

TikTak – beatboxuje od 2002 r. a od kilku lat rozszerza swój wokalny arsenał. TikTak organizuje największa w Polsce bitwę beatboxową WBW Polish Beatbox Battle. Jest autorem najstarszego serwisu o human beatbox. Udziela się na niezliczonych imprezach w Polsce I za granicą. Beatboxował w spektaklach, filmach I programach telewizyjnych. TikTak zdobył uznanie występują I nagrywając z wieloma muzykami. Obecnie działa w duecie ZooPlan z klarnetcistą Michałem Górczyńskim, rozgrzewa publiczność z The Lordz oraz beat beatboxuje z chórem jazzowym JCC. Jest stałym bywalcem licznych jam sessions.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama