Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Letnie Pranie Mózgu

Kiedy2010-08-13 godzina 22:00
Za ile8 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Letnie Pranie Mózgu

 

Filip Szymczak – Lip Swoja działalność rozpoczął w 2002 r. z kilkoma znajomymi w dj-skiej załodze killout.net, inspirowany wtedy przez ciężkie brzmienia techno, minimal, nu skool – mocne beaty i poznańskie imprezy. Tak zaczęła się jego przygoda z muzyką, odkrył później ninja tune, mo wax, warp-a i inne połamane jazzująco – płynące dźwięki – które uskuteczniał grając w Poznańskich klubach. W 2005 po wizycie w Seattle na Red Bull Music Academy, jako obserwator z firmy, i kilku sesjach z zaproszonymi muzykami, powrocil do produkcji swoich własnych dźwięków. Jako Dj gra szerokie spektrum muzyki od hip hop’u, electro klików, nu jazzu, broken beat’ów do experimentali. Uwielbia grać z “żywymi” instrumentami, samplerami, często ożywia muzykę skreczem, łączy sety z live actami. Jako producent dużo eksperymentuje – klikając elektronikę, jak i tnąc stare wokale do hip – hopowo – breakowych mash-upów, najlepiej jednak czuje się w tym, czego nazwać żadnym stylem muzycznym do końca nie można.

www.myspace.com/dejotlip

Marcin Piątyszek – Chill Leader

Dziennikarz (DJ Magazine, Radio Afera), producent muzyczny i DJ, który od 5 lat nadaktywnie działa na scenie niezależnych, elektronicznych brzmień.

Zawsze szeroko otwarty na nowe dźwięki, znudzony sztampą, poszukujący w muzyce eklektyzmu, nowych wyzwań i doświadczeń. Promuje nietuzinkowe inicjatywy kulturalne i współpracuje z wybiegającymi w przyszłość artystami.

Zagrał w wielu różnych miejscach, od kameralnych klubów po open air’y dla kilku tysięcy ludzi. Jest współzałożycielem kolektywu/stowarzyszenia City Inside Art. Maruda i miglanc.

http://www.myspace.com/chilleader

Mateusz Radź – Top Cut

Należy do elitarnego, wąskiego grona ludzi w Polsce zajmujących się tak oryginalną i nowatorską formą turntablismu jaka jest scratch music. Jego styl charakteryzuje wyraziste i melodyjne flow, którym potrafi wkomponować się w różne style muzyczne. Skreczując wykorzystuje m.in. dźwięki instrumentów, linii basowych, syntezatorów i sampli perkusyjnych.

Komponuje również utwory oparte tylko na wyskreczowanych dźwiękach. Na swoim koncie ma m.in. tytul v-ce mistrza Polski IDA 2007 w kategorii show, mistrzostwo w zawodach Vestax Skrecz.com Battle 2008 kategoria show oraz występy na jednej scenie z polskimi muzykami takimi jak: Michał Urbaniak czy Zbigniew Łowżył.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama