Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

BassLab vol. 1 – Urban Pulse & Rollthy

Kiedy2010-06-12 godzina 21:00
Za ile5
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
BassLab vol. 1 – Urban Pulse & Rollthy

 

Urban Pulse – bydgoski DJ i producent (znany również w środowisku jako Skipp), aktywnie zaangażowany w podziemie demosceny komputerowej, przez długi czas komponował swoje utwory na zapomnianej obecnie Amidze.
Chociaż nie występuje za często, tworzy muzykę od 1997 roku. W latach 1997-1998 współtworzył wraz z DJ Idea undergroundowy program TranceMisja na falach nieistniejącego już Radia EL. Audycja miała na celu propagowanie wszelkich odmian muzyki klubowej i był jedyny tego typu w okolicy. Skipp przez wiele lat promował w regionie, wraz z przyjaciółmi brzmienie psy-trance, m.in. na imprezach z cyklu Password:Psychedelic. Z tamtego okresu pozostały wspomnienia klimatycznych imprez w Los, co kiedyś był Desperados..
Gdzieś w równie odległych latach 2001/2002 zaraża się bakcylem nu-breaks i do dzisiaj go pielęgnuje nie zamykając jednakże umysłu na nowe brzmienia i inspiracje. Obecnie tworzy i miksuje taneczny breakbeat w formie nu-skool, electro i progressive z głębokim a przede wszystkim kwaśnym basem.
Urban Pulse zaczynając cykl BassLab zaprezentuje autorski set w mrocznym brzmieniowo klimacie nu skool breaks.

DJ Rollthy (independent Bydgoszcz)
Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2003r od wokalnych funky house’ów i 2stepu z czasem przechodząc na ciemniejszą stronę mocy d’n'b, speed garage i breaks. Od 2006 roku na stałe zapuścił korzenie w klimatach acid techno.Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama