Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

indigo tree (wrocław)/ hans jörg

Kiedy2010-05-22 godzina 21:00
Za ile5 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
indigo tree (wrocław)/ hans jörg

 

Indigo Tree – niesamowity wrocławski duet, który tworzą Filip Zawada, niegdyś grający w Pustkach i AGD oraz bard gitarowy Peve Lety.
Ich pierwszy album “Lullabies Of Love And Death” ukazał się 5  październiku. To w większości akustyczne piosenki, w których słychać avant-folkowe echa niesione od Appalachów w stronę Karpat, melancholijnego bluesa północnych wiatrów i słonecznie obłąkany słowiański liryzm , piękne popowe harmonie o zapachu truskawkowych pól i magiczną aurę księżycowych pełni w czasie żniw. Poświęćcie im chwilę skupionej uwagi. Muzyka Indigo Tree to przygoda nie mniej emocjonująca niż egzotyczne, podwodne, kosmiczne podróże bohaterów Julesa Verne’a!

————————————————————————

Hans Jörg powstał w 2006 roku w Bydgoszczy. Zespół tworzy muzykę z kręgu szeroko pojętej alternatywnej muzyki rockowej, jednak największe inspiracje czerpie z chłodnego klimatu zimnej fali i surowego brzmienia post-punka. W połączeniu z własną interpretacją dokonań współczesnego indie rocka, otrzymujemy nietypową mieszankę nastrojów, która oddaje duszny klimat miasta. Muzyka Hans Jörg jest nierozerwalnie złączona z miejską przestrzenią poprzez teksty, mówiące głównie o relacjach międzyludzkich i mieście, jako miejscu rzeczywistym i miejscu postrzeganym.

Zespół zadebiutował w kwietniu 2009 roku w bydgoskim klubie Estrada, a w październiku zarejestrował w Electric Eye w Szubinie debiutancką EPkę „3 Hz”. EPki można posłuchać na profilu MySpace oraz pobrać za darmo tutaj:

www.last.fm/music/Hans+Jörg/3+Hz+epChcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama