Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Maleo Reggae Rockers

Kiedy2010-02-25 godzina 20:00
Za ile20 / 25 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Maleo Reggae Rockers
Latem 2009 ukazała się trzecie płyta zespołu Maleo Reggae Rockers „Addis Abeba”. W języku amharskim słowo to oznacza Nowy Kwiat. I taka właśnie jest ta płyta: coś co kwitło, nabierało kolorów, rosło w siłę, aż wreszcie eksplodowało zupełnie nową jakością.

Praca nad albumem trwała prawie trzy lata. Był to okres intensywnego działania zespołu. Mnóstwo koncertów zagranych w Polsce i za granicami, udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych. Wszystkim tym działaniom przyświecał jeden cel – zebranie pomysłów, doświadczenie czegoś nowego!

Kiedy duża część materiału była już zarejestrowana przyszło zupełnie nowe. Maleo pod koniec 2008 roku udał się w miesięczną podróż po Afryce. To co tam przeżył, co zobaczył dało mu kompletnie inne spojrzenie na świat. Wszystkie te doświadczenia dały nową jakość muzyce, miały duży wpływ na warstwę tekstową oraz nadały inny rytm powstawania płyty Addis Abeba.

Na płycie są goście: zespół Eastwest Rockers doskonale poczuł klimat piosenki Reggae Radio i nadał jej odpowiedniego kolorytu. Za to Michael Black, z którym Maleo RR mieli przyjemność współpracować wcześniej, doskonale sprawdził się w piosence Put Your Guns Down.

Maleo Reggae Rockers to potężna dawka muzyki reggae i pozytywnych wibracji. To potężna maszyn koncertowa, którą tworzą wspaniali ludzie.

Zapraszamy na koncerty!

Więcej informacji o zespole znajdziecie Państwo na stronach

- www.maleo.pl

- www.myspace.com/maleoreggaerockersband

Dyskografia:

- „Za Zu Zi” – 1998, PolyGram Polska

- “Maleo Reggae Rockers & Michael Black Live2002” – 2002, Polskie Radio

- “DVD Maleo Reggae Rockers z Przystanku Woodstock 2003” – 2003, Złoty Maleo

- “Reggae Mova” – 2006, Universal Music Polska

- “Addis Abeba” – 2009, Universal Music Polska


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama