Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Snowman

Kiedy2010-02-06 godzina 21:00
Za ile15 / 20 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Snowman
Działają od 2002 roku w Poznaniu. Mają za sobą koncerty w Polsce, w Niemczech i we Francji, udział w Gdynia Summer Jazz Days, Malta – Nowe Nurty, Globalbeat, Festiwal Rockowy w Węgorzewie, Festiwal Teatralny Malta, Sztuka Ulicy, Trzydniówka Teatralna, supporty przed Archive, Karate czy składem Yanna Tiersena. Współpracują z Teatrem Usta Usta (muzyka do spektakli “Driver” (nagroda Ministra Kultury w konkursie na Polską Sztukę Współczesną), “Cadillac” (muzyka na żywo do spektaklu), “Ambasada”, udźwiękowienie spektaklu telefonicznego “Alicja 0 700 188 188″). Na zaproszenie DKF-u Akademickiego skomponowali muzykę do niemego filmu “Nosferatu: Symfonia grozy”. Wraz z “Nosferatu” wystąpili odtąd wielokrotnie, także w Berlinie oraz podczas imprezy “Scena-Poznań”, kiedy to wraz z nimi pojawił się gościnnie Mikołaj Trzaska. Skomponowali muzykę do filmu “Prześwit” (scen. i reż. Julia Szubert) oraz do etiud operatorskich Mariusza Suszka (PWSFTviT, Łódź). Są laureatami przeglądu zespołów niezależnych “Młode Wilki” (2005), organizowanego przez Klub Stodoła, Samorząd Studentów PW oraz Urząd Miasta Warszawa.
W listopadzie 2008 ukazał się ich pierwszy oficjalny album “Lazy”, a we wrześniu 2009 roku nominowani zostali do nagrody radiowej Trójki Mateusze 2009 w kategorii debiut roku.
Na scenie zawsze towarzyszą im wizualizacje, co czyni ich koncerty awangardowymi i nadaje charakteru nowoczesności. Ponadto są współzałożycielami Stowarzyszenia Na Rzecz Młodych Twórców V.I.T.R.I.O.L., oraz działają w stowarzyszeniu artystów promujących kulturę Enter Art.


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama