Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Constellations

Kiedy2009-09-18 godzina 21:00
Za ile5 zł
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Londyńskie Constellations to projekt niezwykły, już od pierwszego dźwięków przenosi słuchacza w idylliczny, akustyczno-nostalgiczny kolaż dźwięków, w oparciu o brzmienie gitar, pianina, sprzętów perkusyjnych i rożnego rodzaju innego instrumentarium.
Zespół to w zasadzie jeden „czlowiek-orkiestra” – Wil Samson, dla którego główna inspiracją do założenia space-rockowego, eksperymentalno-akustycznego zespołu były podróże wgłąb nepalskich Himalajów, muzyka Do Make Say Think czy niezalezne filmy Michael Gondry.

Dotychczas Constellations wydało własnym nakładem małą epke „Happiness”, Natomiast w czerwcu b.r. ukazał się długogrający album „Warm Winter Glow” nakładem cenionej za unikalność swoich wydawnictw wytworni „Dead Pilot Records” I zaledwie po tygodniu od premiery wskutek dużego zainteresowania został wyprzedany. Zespół został doceniony otrzymując zaproszenie na renomowany I Am Joy Festival w Wlk. Brytanii czy Incubate Festival w holenderskim Tilburg.

Utwory z obu albumów jak i premierowe nagrania będziemy mogli usłyszeć na wrześniowej trasie Constellations, która wiedzie przez Holandie, Niemcy i Francje oraz zawiera ekskluzywny Koncert w bydgoskim Mozgu.


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama