Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Strange Attractor

Kiedy2009-09-19 godzina 21:00
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Strange Attractor to rarytas w dzisiejszym szołbiznesie. Jazzujące, klikające utwory są perfekcyjnie zaaranżowane i wykonane. Różnorodne wokalnie, zarówno na koncertach jak i na płytach, świetnie przechodzą z jednego klimatu w następny.
Dwa dotychczasowe albumy SA: Mettle (Big Blue 2008) i Everything Is Closer (Big Blue 2006), to jedne z najlepszych i najbardziej oryginalnych produkcji nowej muzyki. W tym roku pojawił się natomiast eksperymentalny projekt Richarda van Kruysdijka i Nielsa van Hoorna - SZENSE (Big Blue), formacji SZENSE. Harmonijnie łączy on elementy jazzu i free jazzu, psychodelii i elektroniki. AS występuje też na składankach z Sonar Lodge (Marie-Claudine i Richard) oraz z formacją Music For Speakers Amplified: ZINGZANG, czyli: SingSong (Big Blue 2007) – przepiękna, chilloutowa prezentacja Marie-Claudine Vanvlemen, nowoczesny chillout-jazz z elementami trip-noir i psychodelii, oraz PLUGITIN, czyli: Podłącz to (Big Blue 2008) – świetna składanka klubowej muzyki z pogranicza breakbeatu, nu jazzu, funku i psychodelii.
Zespół wystąpi w składzie:

Niels van Hoorn (saksofony, flety), mistrz jazzującej psychodelii i awangardowych brzmień, jeden z najlepszych i najbardziej ekspresyjnych muzyków koncertowych,

Richard van Kruysdijk (perkusja, klawisze), założyciel Sonar Lodge, kultowej już grupy nu-jazz/trip-noir i współwłaściciel wytwórni Music For Speakers, uznany fachowiec od nowoczesnych breaków,

Marie-Claudine Vanvlemen (wokal, fortepian, klawisze), piękna wokalistka z Sonar Lodge, o przepięknym, pełnym głosie, w połowie Holenderka, w połowie jej korzenie sięgają Burundii.

www.strangeattractor.eu


Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama