Zmień miasto
Rozrywka Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w lokalnym wydaniu.

Soomood

Kiedy2008-03-15 godzina 21:00
Za ile12 pln
GdzieMózg
ul. Gdańska 10
Bydgoszcz
Soomood
W języku arabskim słowo soomood oznacza opór i przeciwstawienie się złu.
Pochodząca z Jemenu, mroczna i tajemnicza wokalistka RASM AL-MASHAN śpiewa w dwóch językach - arabskim i angielskim. Jej egzotyczny, niepokojący głos tworzy wraz z gitarową, rockową , wzbogaconą o nowoczesną elektronikę muzyką, specyficzny i niepowtarzalny klimat. Soomood pełen jest kontrastów kulturowych i osobowościowych, ostry industralny riff przeplata się tutaj z pełną liryki pieśnią w pięknie brzmiącym arabskim dialekcie by wylądować w kompletnie odmiennym funkowym grovie a potem sinusoidą powendrować w świat transowej muzyki elektronicznej.Można tu także uslyszeć brzmienie etnicznych instrumentów oraz całą serię zaskakujących przydzwięków a także nieokiełznanych zjawisk występujących na granicy percepcji wibro-akustycznej.
Zespół koncertował w kraju i za granicą. Wszystkie występy grupy spotkały się z niezwykle ciepłym przyjęciem publiczności. Poszczególni członkowie zespołu to doświadczeni muzycy ze sporym dorobkiem artystycznym i fonograficznym.
Właśnie trwa promocja najnowszej płyty zespołu pt.:"SOOMOOD" „...jest to absolutnie przełomowa pozycja na polskim rynku muzycznym , być morze nawet ukierunkuje nowe trendy w tym gatunku jednoczesnie wyprzedzając muzykę starej Europy o calą dekadę..." „...Każdy szanujący się znawca muzyki nie obędzie się już bez tego albumu w swojej kolekcji a reakcja łańcuchowa, wywołana muzyką soomood na zawsze zmieni postrzeganie kompilacji kultur wschodu i zachodu..."

Zespoł nagrywa i występuje w składzie:
RASM AL-MASHAN- vocal ethno lyrical
PIOTR „LALA" LEWICKI - instrumenty elektronowe & gitarra,
MAŁGORZATA TEKIEL- bass & infrasound
PIOTR KUBAŃSKI- Perkusja & headmetronom
PAWEŁ WRÓBLEWSKI - gitarra, electrobuzzuki & customtubfon
Chcesz kupić nasze zdjęcia?
ZOBACZ OFERTĘ
Copyright © 2003-2021 dlastudenta.pl

FB dlaMaturzysty.pl reklama