Trendy - Kobieta

Sexy!
Sexy!

Seksowne wełniane skarpety albo ponętna ciepła bielizna? Zazwyczaj takie elementy garderoby jak przemysłowa bielizna łączą się w wyobraźni użytkowników z praktycznością i funkcjonalnością.

Atak koronki!
Atak koronki!

Kobiecość na najwyższym poziomie to pewien sposób bycia, pewność siebie i uwodzicielskość. A nic nie czyni nas bardziej kobiecymi niż pokaźny zestaw najlepszych koronek. Czas zacząć akcję dekoracyjną.

Czapka XL i metrowy szalik
Czapka XL i metrowy szalik

Nie wiem jak u Pań, ale za moim oknem rozszalało się białe szaleństwo. Pobiegłam pędem do szafy i jak zwykle okazało się, że wszelkie szaliki, czapki i rękawiczki zniknęły w tajemniczych okolicznościach. Podejrzewam siostry.

Pokochaj szaliki!
Pokochaj szaliki!

Są nieodłączonym elementem jesienno-zimowej garderoby. Nie czują się już jednak dobrze w swojej banalnej roli. Już nie spełniają jedynie funkcji ochronnej przed zimnem.

Zrób to sama!
Zrób to sama!

Ciągle wchodzisz do tego samego pokoju? Masz już dosyć swoich ścian i ciągle tych samych mebli? Próbujesz się wkręcić do programu Extreme House Makeovers? Zdecydowanie chcesz coś zmienić? Nic prostszego! Zrób to sama!

Kobieta z klasą!
Kobieta z klasą!

Kilkadziesiąt par butów na jeden sezon, kilkaset torebek, po jednym sweterku na osobnej półce w garderobie, idealnie dopasowane kolorystycznie zestawy ubrań, ciuchy tylko od najlepszych projektantów, markowe szaliczki, okulary i inne dodatki, o bieliźnie z Victoria’s Secret już nie wspominając!

Moda na płaszcze!
Moda na płaszcze!

Długi, wąski w kształcie tuby czy może fason przypominający te z lat 60. – krótki, z paskiem? Koniec z krótkimi, odkrywającymi brzuchy kurteczkami. Jesienią tego roku królują wszelkiego rodzaju płaszcze.

Reklamówki precz!
Reklamówki precz!

Być może to nie ekolodzy ani nie brukselscy urzędnicy ani nawet nie międzynarodowe organizacje uratują środowisko, ale projektanci mody!

Polskie, morskie, last minute!!
Polskie, morskie, last minute!!

The Kooks w piosence Seeside to śpiewająca reklama nadmorskiego kurortu. Wokalista melodyjnym głosem wyśpiewuje jak tam spokojnie i że owszem, nie każdy musi to lubić, ale mógłby przynajmniej spróbować.

Individualisme, czyli trendy na jesień 2007
Individualisme, czyli trendy na jesień 2007

Tematem przewodnim tego sezonu jest romantyzm. Natomiast hasło, które powinno nam przyświecać przy dobieraniu jesiennej garderoby to „Delikatnie i zwiewnie”.

Ostatnio dodane
Najlepsze sneakersy na wiosnę
Najlepsze sneakersy na wiosnę

Wygodne obuwie to podstawa, bez względu na to, czy poruszamy się w obrębie własnej działki, czy też udajemy się na piesze wędrówki czy spacer po mieście.

wiosenne zakupy i promocje
Ceny spadają! Zaszalej podczas Szaleństwa Zakupów

Powoli żegnamy się z zimą, a to oznacza, że czas na… wiosenne zakupy.

Konkurs Ziaja