zmień miasto
Jesteś tutaj:
ZNAJDŹ OFERTĘ PRACY
Rodzaj pracy
 
 
Branża
BRANŻE

Biuro Karier Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy

85-229 Bydgoszcz
ul. Garbary 3 G
tel. +48525670062
tel. +48523482318
fax 52 567 00 64

http://www.biurokarier.wsg.byd.pl

biurokarier@byd.pl


Biuro Karier WSG zostało powołane, aby służyć młodym ludziom w wyborze drogi rozwoju zawodowego oraz promować postawy przedsiębiorcze. Pomagamy zdobyć wiedzę na temat sposobów poszukiwania pracy i uczymy, jak być konkurencyjnym na rynku pracy. Organizujemy prezentacje firm na terenie uczelni oraz oferujemy szkolenia w zakresie doradztwa personalnego
Biuro Karier WSG funkcjonuje od 2001 roku i odpowiedzialne jest za takie cykliczne wydarzenia jak: Targi Pracy, „Akademia Planowania Kariery", cykl „Rozmowy z Pracodawcą" oraz „Bliskie Spotkania z Biznesem". Koordynujemy funkcjonowanie Studenckiej Strefy Biznesowej oraz Clubu CashFlow. Celem naszym jest szerokie promowanie i wdrażanie postaw przedsiębiorczych, inicjowanie spotkań przedsiębiorców ze środowiskiem akademickim oraz organizacja treningów i warsztatów podnoszących umiejętności menedżerskie młodych ludzi.

Biuro Karier nie pobiera za swoje usługi żadnych opłat. Z naszych usług mogą korzystać wszyscy studenci i absolwenci WSG oraz innych uczelni wyższych, a także licealiści oraz pracodawcy.
Z pomocy Biura Karier korzystają przede wszystkim:
  • Maturzyści, studenci i absolwenci, którzy chcą uzyskać poradę zawodową i informację o rynku pracy,
  • Pracodawcy poszukujący najodpowiedniejszych kandydatów na wolontariuszy, praktyki, staże oraz wolne miejsca pracy.
 
Warte podkreślenia jest, że wspólnie z innymi Biurami Karier działającymi przy bydgoskich uczelniach wyższych zawiązaliśmy Porozumienie Bydgoskich Biur Karier, w ramach którego będziemy wspierać się wzajemnie w podejmowaniu inicjatyw na rzecz lokalnego rynku pracy.

 


REKLAMA

Polecane oferty

FB dlaMaturzysty.pl reklama