BRANŻE
ID:217137

Studencie! Praca dla Ciebie w Biurze Obsługi - nawet 2600 netto!

Firma: COB spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A

Stanowisko: Pracownik Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Data publikacji: 2015-04-28

Branża: Obsługa klienta, Obsługa klienta / Call Center

Rodzaj: Praca stała

Godziny pracy:

  • poniedziałek:8 - 16
  • wtorek:8 - 16
  • środa:8 - 16
  • czwartek:8 - 16
  • piątek:8 - 16

Opis firmy:

Jeśli jesteś Studentem, charakteryzujesz się optymizmem, kreatywnością i entuzjazmem, a do tego potrafisz szybko nawiązywać kontakty z innymi – jesteś idealnym Kandydatem do pracy w naszej Firmie.

Nawet jeśli nie masz doświadczenia zawodowego, zdobędziesz je u nas! Aplikuj...

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie:

obsługa Klienta, administrowanie bazami danych i budowanie pozytywnego wizerunku Przedsiębiorstwa.

Oferujemy:

Gwarantujemy Ci:

-Stabilną umowę
-Atrakcyjny system wynagrodzenia: stała podstawa 1300-1600 zł netto oraz prowizje i bonusy – nawet do 1000 zł netto/mies.

-Systematyczne konkursy z nagrodami

-Imprezy integracyjne
-Stałe godziny pracy - od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

-Zawsze wolne weekendy
-Szkolenia podnoszące kwalifikacje
-Bezpłatny kurs języka angielskiego zakończony zaświadczeniem
-Karnety na siłownię i fitness
-Zwrot kosztów dojazdów do pracy
-Pracę w przyjaznej atmosferze, w młodym i dynamicznym Zespole :)