BRANŻE
ID:208316

Specjalista ds. Kontaktów z Klientem

Numer referencyjny: spec/04/2014

Centrum Obsługi Biznesu jest przedsiębiorstwem które od 2007 roku z powodzeniem funkcjonuje w branży Call Center. Stawiamy na ciągły rozwój, co bezpośrednio wiąże się z tworzeniem nowych miejsc pracy i rekrutacją nowych pracowników we wszystkich oddziałach w Polsce.Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: spec/04/2014

Zadania:
  • nawiązywanie kontaktów handlowych
  • obsługa klientów z bazy
  • realizacja planów sprzedaży (płacimy za każdą podpisaną umowę!)
Wymagania:
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00
  • samodzielność i kreatywność
  • umiejętność konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe 1700 zł + prowizje i premie
  • wsparcie wykwalifikowanej kadry na wszystkich etapach pracy
  • realne możliwości awansu na stanowisko kierownicze
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie z pakietem Assistance
  • wewnętrzną kulturę pracy w firmie, opartą na otwartości i przejrzystej komunikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
COB sp. z o. o S.K.A z sukcesami realizuje projekty sprzedażowe dla jednego z największych operatorów sieci GSM w Polsce i na świecie.

Dzięki starannie dobranym współpracownikom, udało nam się zbudować silną markę, cieszącą się zaufaniem prestiżowych klientów oraz zdobyć i utrzymać pozycję lidera na rynku call center.

W związku z intensywnym rozwojem spółki poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta
Nr referencyjny: kon/04/2013
Zadania:

- telefoniczny kontakt z klientami biznesowymi i indywidualnym

- analiza potrzeb i sprzedaż usług

- budowanie długofalowej współpracy z klientami

Naszym pracownikom zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- wysokie wynagrodzenie podstawowe 1700 zł + prowizje i premie

- wsparcie wykwalifikowanej kadry

- realne możliwości awansu na stanowisko kierownicze

- dodatkowe ubezpieczenie na życie z pakietem Assistance

- bezpłatny kurs języka angielskiego przez cały okres pracy

Od kandydatów oczekujemy:

- silnej motywacji do pracy

- optymizmu w działaniu

- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych