BRANŻE
ID:238850

Specjalista/ka ds. SEM/SEA w dziale e-commerce

Numer referencyjny: a0t5800000FbqxQAAR

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Data publikacji: 2018-03-08

Branża: Internet / E-Commerce

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:
  • samodzielne planowanie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii AdWords oraz Facebook Ads własnych sklepów internetowych (branża meblowa oraz AGD) na rynkach zagranicznych,
  • tworzenie bieżących raportów z prowadzonych działań, analiz oraz rekomendacji,
  • tworzenie tekstów reklamowych dla AdWords oraz Facebook Ads.
Wymagania:
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi SEM Google AdWords oraz Facebook Ads,
  • znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager oraz Google Search Console,
  • wiedza z zakresu rynkowych trendów w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość dodatkowych języków obcych tj. (niemiecki, francuski, hiszpański lub włoski),
  • mile widziane certyfikaty Google.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • na początku 3 miesięczny okres próbny, potem zatrudnienie na czas nieokreślony,
  • wysoce atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od posiadanego doświadczenia i kompetencji,
  • pracę w młodym doświadczonym zespole,
  • dogodną lokalizację pracy (ścisłe centrum Bydgoszczy),
  • kompleksowy pakiet szkoleń indywidualnych,
  • pracę w stałych godzinach (9:00-17:00), od poniedziałku do piątku.

Obowiązki:samodzielne planowanie, prowadzenie oraz optymalizacja kampanii AdWords oraz Facebook Ads własnych sklepów internetowych (branża meblowa oraz AGD) na rynkach zagranicznych,
tworzenie bieżących raportów z prowadzonych działań, analiz oraz rekomendacji,
tworzenie tekstów reklamowych dla AdWords oraz Facebook Ads.

Wymagania:doświadczenie w obsłudze narzędzi SEM Google AdWords oraz Facebook Ads,
znajomość narzędzi Google Analytics, Google Tag Manager oraz Google Search Console,
wiedza z zakresu rynkowych trendów w obszarze e-commerce i narzędzi wspierających sprzedaż,
znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym,
dodatkowym atutem będzie znajomość dodatkowych języków obcych tj. (niemiecki, francuski, hiszpański lub włoski),
mile widziane certyfikaty Google.

Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
na początku 3 miesięczny okres próbny, potem zatrudnienie na czas nieokreślony,
wysoce atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość uzależniona od posiadanego doświadczenia i kompetencji,
pracę w młodym doświadczonym zespole,
dogodną lokalizację pracy (ścisłe centrum Bydgoszczy),
kompleksowy pakiet szkoleń indywidualnych,
pracę w stałych godzinach (9:00-17:00), od poniedziałku do piątku.