BRANŻE
ID:210237

Praca wakacyjna? Tylko w Orange!

Numer referencyjny: 02/w

Szukasz pracy na wakacje?

Brakuje Ci środków na realizację marzeń, a nie chcesz obciążać rodziców?

Chcesz być w miejscu, które zagwarantuje Ci stabilne, wysokie wynagrodzenie?

Miejsce pracy: Bydgoszcz
Nr referencyjny: 02/w

Obowiązki:
  • Profesjonalna, telefoniczna, obsługa Klientów
  • Doradztwo w zakresie bogatej oferty usług telekomunikacyjnych
  • Budowanie trwałych relacji z Klientem Biznesowym

Idealny Kandydat to osoba:
  • Z pasją!
  • Kreatywna i przedsiębiorcza
  • Posiadająca wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne: komunikatywność, asertywność, poczucie humoru
  • Ambitna i zmotywowana do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w stałych godzinach 8:00 - 16:00 -
    wszystkie weekendy wolne
  • Szkolenia, coachingi, warsztaty z zakresu:
    komunikacji interpersonalnej, technik sprzedażowych,
    technik negocjacyjnych, emisji głosu.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe -
    1700 zł netto + prowizje    i bonusy od każdej sprzedanej usługi
  • Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Uwaga! Rekrutujemy, brakuje tylko Ciebie!
Dołącz do nas w Grudziądzu i zostań PROFESJONALISTĄ!

Jeżeli chcesz tworzyć wspólnie z nami nowoczesną organizację i przyjazne miejsce pracy, złóż swoją aplikację na stanowisko:
Doradcy Klienta!

Jakie będziesz realizował zadania?

telefoniczne pozyskanie Klienta dla potentata w branży telekomunikacyjnej
realizacja wyznaczonych celów sprzedaży

Jeśli cechuje Cię:

pełne zaangażowanie, wytrwałość w dążeniu do realizacji celu
nastawienie na sukces oraz chęć rozwoju
płynność mowy i nienaganna polszczyzna
to czasami potrzeba tylko jednej, dobrej decyzji...

Co otrzymasz od nas?

umowę o pracę w solidnej Firmie
możliwość rozwoju - inwestujemy w wiedzę naszych pracowników, organizując regularne szkolenia i coachingi
atrakcyjny system premiowy oraz perspektywę awansu zawodowego
miejsce pracy o wysokim standardzie w klimatyzowanej sali
pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16
dodatkowo - udział w konkursach z wartościowymi nagrodami!

Nie wymagamy doświadczenia - każdy nowy pracownik bierze udział w pełnym szkoleniu wstępnym!

Daj się poznać! Działaj! Wyślij CV już teraz!