BRANŻE
ID:239668

Koordynator/ka w dziale reklamacji (język niemiecki)

Numer referencyjny: a0t5800000FczE7AAJ

Firma: Trenkwalder

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

Data publikacji: 2018-04-16

Branża: Inne, Obsługa klienta

Rodzaj: Praca stała

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Obowiązki:
  • pozytywna i profesjonalna komunikacja z klientami końcowymi w języku niemieckim (kontakt telefoniczny i e-mailowy),
  • profesjonalna i asertywna komunikacja z dostawcami w procesie reklamacyjnym,
  • dokumentacja działań w bazach danych oraz systemach ticketingowych i logistycznych,
  • współpraca z działem zakupów w procesach kontrolnych jakości dostaw.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny!
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale obsługi klienta (Service Desk),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobre umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość dodatkowego języka obcego: angielski, francuski lub hiszpański, będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość zależna od zaangażowania w pracę oraz kompetencji),
  • dogodną lokalizację (ścisłe centrum Bydgoszczy),
  • pracę w młodym, przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju w strukturach wewnętrznych firmy,
  • pakiet indywidualnych szkoleń,
  • pracę w godzinach urzędowych.

Obowiązki:pozytywna i profesjonalna komunikacja z klientami końcowymi w języku niemieckim (kontakt telefoniczny i e-mailowy),
profesjonalna i asertywna komunikacja z dostawcami w procesie reklamacyjnym,
dokumentacja działań w bazach danych oraz systemach ticketingowych i logistycznych,
współpraca z działem zakupów w procesach kontrolnych jakości dostaw.

Wymagania:biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny!
doświadczenie na podobnym stanowisku lub w dziale obsługi klienta (Service Desk),
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
dobre umiejętności komunikacyjne, dobra organizacja pracy własnej,
znajomość dodatkowego języka obcego: angielski, francuski lub hiszpański, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:umowę o pracę,
atrakcyjne wynagrodzenie (wysokość zależna od zaangażowania w pracę oraz kompetencji),
dogodną lokalizację (ścisłe centrum Bydgoszczy),
pracę w młodym, przyjaznym zespole,
możliwość rozwoju w strukturach wewnętrznych firmy,
pakiet indywidualnych szkoleń,
pracę w godzinach urzędowych.